WYDAWNICTWO

Najlepsze tytuły w dobrym wydaniu, ogólnopolski zasięg, najnowsze trendy, ważne tematy.

PROJEKTY DOMÓW

Oferta 15 000 projektów domów jednorodzinnych, ogromny wybór, fachowa obsługa

WWW

Serwisy internetowe wspierające tytuły DOBRY DOM, media społecznościowe, aktualności, nowości, świetna promocja

O nas

Grupa DOBRY DOM

Grupa DOBRY DOM to prężnie działający i stale rozwijający się zespół osób doskonale odnajdujących się zarówno w sektorze prasowym, jak i w sieci. Od blisko 20 lat tworzymy merytoryczne treści dla odbiorców w wielu obszarach, skupiając uwagę przede wszystkim na branży budowlanej, wnętrzarskiej, parentingowej i zdrowotnej. Nasza ugruntowana pozycja solidnego wydawcy i partnera na rynku prasowym pozwala nam na przekazywanie wiedzy również za pośrednictwem licznych portali internetowych i społecznościowych.

DOBRY DOM jest także jedną z największych w kraju firm zajmujących się sprzedażą projektów gotowych: domów jednorodzinnych, letniskowych, pawilonów handlowo-usługowych, altan ogrodowych, budynków gospodarczych oraz garaży.

Nasi partnerzy doceniają nasz profesjonalizm i indywidualne, spersonalizowane podejście, będąc świadomymi stale rozwijających się i doskonalących kanałów pozwalających na kontakt z odbiorcą. Szeroki wachlarz możliwości współpracy, zarówno na polu prasy drukowanej, on-line, jak i poprzez organizowane przez nas wydarzenia i warsztaty, pozwala na skuteczne dotarcie do wyselekcjonowanej, właściwej grupy odbiorców.

WYDAWNICTWO

DOBRY DOM to przede wszystkim Wydawnictwo o ugruntowanej pozycji na rynku, działające w sektorze wydawniczym od 1998 roku, w kilku branżach: budowlanej, wnętrzarskiej oraz parentingowej. Nasze publikacje to m.in.: PROJEKTY DOMÓW, DOMY DREWNIANE, TECHNOLOGIE I MATERIAŁY, WNĘTRZE I OGRÓD, WNĘTRZA DOMÓW, DOBRA MAMA, a także wiele wydań specjalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

PROJEKTY DOMÓW

DOBRY DOM to również jedna z największych platform sprzedających projekty gotowe. W ofercie znajdują się projekty: domów jednorodzinnych, letniskowych, budynków handlowo-usługowych, gospodarczych, altan ogrodowych i garaże największych i uznanych pracowni projektowych z całego kraju, łącznie ponad 15 000 gotowych projektów.

CZYTAJ WIĘCEJ

WWW

DOBRY DOM to także platformy internetowe, serwisy prasowe i szeroko pojęte media społecznościowe prężnie działające w trzech kategoriach: budowlanej, parentingowej i wnętrzarskiej. Nasze serwisy WWW to przede wszystkim mocne wsparcie dla prasy, fachowa wiedza, bieżące wydarzenia ale także nieograniczona przestrzeń do promocji produktów i firm z nami współpracujących.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa DOBRY DOM w liczbach

20

lat na rynku prasy

300

wydanych magazynów

12

platform internetowych

15 000

projektów domów

NEWS

Bądź z nami na bieżąco

Wyniki konkursu ŚMIESZNA MINKA 10!

Za nami już 10 edycja konkursu Śmieszna Minka! Bardzo dziękujemy autorom nadesłanych zdjęć, a już niebawem ogłosimy nowy konkurs!
Wyniki możecie sprawdzić na naszej stronie: www.dobra-mama.pl

Już jest! Dobra Mama 54

Ciepły powiew wiosny nastraja nas już pozytywnie na słoneczne lato, które nieodmiennie dla wszystkich rodziców i maluchów wiąże się ze spacerami i zabawami na łonie natury. Chętniej też planujemy dłuższe podróże i aktywny odpoczynek w plenerze, szczególnie w perspektywie zbliżających się urlopów. Podpowiadamy, w jaki sposób możecie przygotować się na spacery z dzieckiem, aby przyniosły Wam one wiele radości.
Kup stacjonarnie lub online na stronie www.dobre-produkty.pl
WNĘTRZA DOMÓW 4(21)2019

ZAMÓW NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

ABC 4(24)2019

ZAMÓW NA ABCDOBREJMAMY.PL

image

OTOCZENIE DOMU 1(67)2019

KUP NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

DOBRA MAMA 5(57)2019

ZAMÓW NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

WNĘTRZA DOMÓW 4(21)2019

Stylizacje wnętrz odzwierciedlają trendy obowiązujące na pokazach mody. Wybory kreatorów to ukłon w kierunku coraz bardziej zdecydowanych barw, które dodają pomieszczeniom tajemniczości oraz otulają je swoim ciepłem, co zwłaszcza jesienią i zimą jest szczególnie wskazane, niezależnie od preferowanego stylu...
Najnowsze wydanie dostępne jest na stronie
www.dobre-produkty.pl

ABC Dobrej Mamy 4(24)2019

Kolejna dawka wiedzy dla młodych rodziców!

Pobierz online na stronie www.abcdobrejmamy.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami


DOBRY DOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

35-302 Rzeszów, ul. Litewska 10
tel. 17 852 52 20
NIP: 813-370-04-85, REGON: 360550859
redakcja@grupadobrydom.pl
www.grupadobrydom.pl


Wyślij wiadomość