WYDAWNICTWO

Najlepsze tytuły w dobrym wydaniu, ogólnopolski zasięg, najnowsze trendy, ważne tematy.

PROJEKTY DOMÓW

Oferta 15 000 projektów domów jednorodzinnych, ogromny wybór, fachowa obsługa

WWW

Serwisy internetowe wspierające tytuły DOBRY DOM, media społecznościowe, aktualności, nowości, świetna promocja

O nas

Grupa DOBRY DOM

Grupa DOBRY DOM to prężnie działający i stale rozwijający się zespół osób doskonale odnajdujących się zarówno w sektorze prasowym, jak i w sieci. Od blisko 20 lat tworzymy merytoryczne treści dla odbiorców w wielu obszarach, skupiając uwagę przede wszystkim na branży budowlanej, wnętrzarskiej, parentingowej i zdrowotnej. Nasza ugruntowana pozycja solidnego wydawcy i partnera na rynku prasowym pozwala nam na przekazywanie wiedzy również za pośrednictwem licznych portali internetowych i społecznościowych.

DOBRY DOM jest także jedną z największych w kraju firm zajmujących się sprzedażą projektów gotowych: domów jednorodzinnych, letniskowych, pawilonów handlowo-usługowych, altan ogrodowych, budynków gospodarczych oraz garaży.

Nasi partnerzy doceniają nasz profesjonalizm i indywidualne, spersonalizowane podejście, będąc świadomymi stale rozwijających się i doskonalących kanałów pozwalających na kontakt z odbiorcą. Szeroki wachlarz możliwości współpracy, zarówno na polu prasy drukowanej, on-line, jak i poprzez organizowane przez nas wydarzenia i warsztaty, pozwala na skuteczne dotarcie do wyselekcjonowanej, właściwej grupy odbiorców.

WYDAWNICTWO

DOBRY DOM to przede wszystkim Wydawnictwo o ugruntowanej pozycji na rynku, działające w sektorze wydawniczym od 1998 roku, w kilku branżach: budowlanej, wnętrzarskiej oraz parentingowej. Nasze publikacje to m.in.: PROJEKTY DOMÓW, DOMY DREWNIANE, TECHNOLOGIE I MATERIAŁY, WNĘTRZE I OGRÓD, WNĘTRZA DOMÓW, DOBRA MAMA, a także wiele wydań specjalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

PROJEKTY DOMÓW

DOBRY DOM to również jedna z największych platform sprzedających projekty gotowe. W ofercie znajdują się projekty: domów jednorodzinnych, letniskowych, budynków handlowo-usługowych, gospodarczych, altan ogrodowych i garaże największych i uznanych pracowni projektowych z całego kraju, łącznie ponad 15 000 gotowych projektów.

CZYTAJ WIĘCEJ

WWW

DOBRY DOM to także platformy internetowe, serwisy prasowe i szeroko pojęte media społecznościowe prężnie działające w trzech kategoriach: budowlanej, parentingowej i wnętrzarskiej. Nasze serwisy WWW to przede wszystkim mocne wsparcie dla prasy, fachowa wiedza, bieżące wydarzenia ale także nieograniczona przestrzeń do promocji produktów i firm z nami współpracujących.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa DOBRY DOM w liczbach

18

lat na rynku prasy

250

wydanych magazynów

10

platform internetowych

15 000

projektów domów

NEWS

Bądź z nami na bieżąco

19. edycja Spotkania z DOBRĄ MAMĄ!

O urokach, troskach i niespodziankach, czyli o macierzyństwie bez lukru porozmawiamy podczas kolejnego Spotkania z Dobrą Mamą. Najbliższa edycja warsztatów odbędzie się 18 października w Hotelu Rzeszów.

Zarejestruj się na stronie www.dobra-mama.plDziś w redakcji poradnika DOBRA MAMA
wielkie święto!!!!

Dziś w redakcji poradnika DOBRA MAMA wielkie święto!!!! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam 50. wydanie!!! Spoglądając z ogromnym wzruszeniem wstecz dziś jesteśmy z siebie naprawdę dumni! A to wszystko dzięki Wam – naszym Czytelnikom! To dla Was DOBRA MAMA przeszła z kwartalnika w cykl dwumiesięcznika, kiedy zaskoczyła nas sympatia z jaką się spotkał pierwszy i drugi numer. To dla Was piszą znakomici specjaliści ci, którzy są z nami od pierwszych wydań i ci, którzy dołączyli do zespołu ekspertów w kolejnych wydaniach. To dla Was zmieniamy się cały czas tak aby czytanie DOBREJ MAMY było jeszcze przyjemniejsze. To dla Was powstał tytuł, który stworzyły redaktorki – mamy, szukające konkretnej wiedzy bez lukru, chcące podzielić się doświadczeniem z mamami zaczynającymi swoją przygodę w roli MAMY.
Z biegiem czasu to właśnie mamy – Czytelniczki stworzyły silną grupę w naszych social media i do dziś wspierają się i wymieniają swoją cenną wiedzą a nam podpowiadają o czym chciałyby przeczytać. DZIĘKUJEMY za to, że jesteście z nami! Bo dla nas każda mama to DOBRA MAMA!

PS. Najnowszy 50. jubileuszowy numer od dziś dostępny w kioskach i na www.dobra-mama.pl


OTOCZENIE DOMU 4(66)2018

KUP NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

DOMY DREWNIANE 2(18)2018

POBIERZ NA ABCDOBREJMAMY.PL

image

PROJEKTY DOMÓW 4(50)2018

ZAMÓW NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

DOBRA MAMA 3(49)2018

KUP NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

DOMY DREWNIANE 2(14)2018

Budownictwo drewniane wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, aby to się zmieniło. Dzisiaj przezywa swój prawdziwy renesans, nie tylko za sprawą trendu powrotu do natury i tak zwanego slow life.

Zamów magazyn na stronie www.dobre-produkty.pl

OTOCZENIE DOMU 4(66)2018

Mimozami się zaczyna… Złotawa, krucha i miła…” czyli JESIEŃ w roli głównej, a wraz z nią przyjemna dla oka paleta barw, symboli, uczuć, wrażeń i emocji… Poranna kawa na balkonie, śniadanie w ogrodzie, a może romantyczna kolacja na tarasie?

Zamów magazyn na stronie www.dobre-produkty.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami


DOBRY DOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

35-302 Rzeszów, ul. Litewska 10
tel. 17 852 52 20
NIP: 813-370-04-85, REGON: 360550859
redakcja@grupadobrydom.pl
www.grupadobrydom.pl


Wyślij wiadomość