WYDAWNICTWO

Najlepsze tytuły w dobrym wydaniu, ogólnopolski zasięg, najnowsze trendy, ważne tematy.

PROJEKTY DOMÓW

Oferta 15 000 projektów domów jednorodzinnych, ogromny wybór, fachowa obsługa

WWW

Serwisy internetowe wspierające tytuły DOBRY DOM, media społecznościowe, aktualności, nowości, świetna promocja

O nas

Grupa DOBRY DOM

Grupa DOBRY DOM to prężnie działający i stale rozwijający się zespół osób doskonale odnajdujących się zarówno w sektorze prasowym, jak i w sieci. Od blisko 20 lat tworzymy merytoryczne treści dla odbiorców w wielu obszarach, skupiając uwagę przede wszystkim na branży budowlanej, wnętrzarskiej, parentingowej i zdrowotnej. Nasza ugruntowana pozycja solidnego wydawcy i partnera na rynku prasowym pozwala nam na przekazywanie wiedzy również za pośrednictwem licznych portali internetowych i społecznościowych.

DOBRY DOM jest także jedną z największych w kraju firm zajmujących się sprzedażą projektów gotowych: domów jednorodzinnych, letniskowych, pawilonów handlowo-usługowych, altan ogrodowych, budynków gospodarczych oraz garaży.

Nasi partnerzy doceniają nasz profesjonalizm i indywidualne, spersonalizowane podejście, będąc świadomymi stale rozwijających się i doskonalących kanałów pozwalających na kontakt z odbiorcą. Szeroki wachlarz możliwości współpracy, zarówno na polu prasy drukowanej, on-line, jak i poprzez organizowane przez nas wydarzenia i warsztaty, pozwala na skuteczne dotarcie do wyselekcjonowanej, właściwej grupy odbiorców.

WYDAWNICTWO

DOBRY DOM to przede wszystkim Wydawnictwo o ugruntowanej pozycji na rynku, działające w sektorze wydawniczym od 1998 roku, w kilku branżach: budowlanej, wnętrzarskiej oraz parentingowej. Nasze publikacje to m.in.: PROJEKTY DOMÓW, DOMY DREWNIANE, TECHNOLOGIE I MATERIAŁY, WNĘTRZE I OGRÓD, WNĘTRZA DOMÓW, DOBRA MAMA, a także wiele wydań specjalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

PROJEKTY DOMÓW

DOBRY DOM to również jedna z największych platform sprzedających projekty gotowe. W ofercie znajdują się projekty: domów jednorodzinnych, letniskowych, budynków handlowo-usługowych, gospodarczych, altan ogrodowych i garaże największych i uznanych pracowni projektowych z całego kraju, łącznie ponad 15 000 gotowych projektów.

CZYTAJ WIĘCEJ

WWW

DOBRY DOM to także platformy internetowe, serwisy prasowe i szeroko pojęte media społecznościowe prężnie działające w trzech kategoriach: budowlanej, parentingowej i wnętrzarskiej. Nasze serwisy WWW to przede wszystkim mocne wsparcie dla prasy, fachowa wiedza, bieżące wydarzenia ale także nieograniczona przestrzeń do promocji produktów i firm z nami współpracujących.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa DOBRY DOM w liczbach

18

lat na rynku prasy

250

wydanych magazynów

10

platform internetowych

15 000

projektów domów

NEWS

Bądź z nami na bieżąco

12. edycja konkursu WESOŁY BRZUSZEK

Zrób wesołe zdjęcie swojego brzuszka dowolnej klasy aparatem lub telefonem. Wejdź na stronę www.dobra-mama.pl i za pomocą specjalnego formularza prześlij nam zdjęcie. Konkurs trwa od 20.12.2018 r. do 31.01.2019 r.
Szczegóły na stronie www.dobra-mama.pl

W redakcji wielkie święto!

Obchodzimy 20-lecie istnienia na rynku firmy DOBRY DOM. Te lata minęły jak jeden dzień, a my nadal jesteśmy pełni pomysłów na przyszłość :) Dziękujemy, że jesteście z nami! <3
Zobaczcie pełną relację na naszym Facebooku
DOBRA MAMA 6(52)2018

KUP NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

PROJEKTY DOMÓW 1(36)2019

KUP NA DOBRE-PRODUKTY.PL

image

ABC DOBREJ MAMY 4(20)2018

POBIERZ NA ABCDOJBREJMAMY.PL

image

NOWY MAGAZYN 1(11)2018

ZAMÓW NA NOWYMAGAZYN.EU

image

DOBRA MAMA 6(52)2018

Przed nami nowy rok – pełen wyzwań, planów, marzeń. Dla wielu z Was będzie to też rok, w którym przywitacie na świecie nowego członka rodziny. Rok, w którym Wasze wszystkie dotychczasowe sprawy ulegną przewartościowaniu, a Wasz świat przewróci się do góry nogami – przynajmniej chwilowo.

Zamów magazyn na stronie www.dobre-produkty.pl

PROJEKTY DOMÓW 1(36)2019

Przełom roku to czas snucia nowych planów oraz podejmowania postanowień. Jeśli jednym z nich w waszym wypadku jest budowa własnego domu, w waszych głowach z pewnością kłębi się mnóstwo pytań. Od czego zacząć budowę? Jak wybrać najlepszy projekt?

Zamów magazyn na stronie www.dobre-produkty.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami


DOBRY DOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

35-302 Rzeszów, ul. Litewska 10
tel. 17 852 52 20
NIP: 813-370-04-85, REGON: 360550859
redakcja@grupadobrydom.pl
www.grupadobrydom.pl


Wyślij wiadomość